• VII Targi Produktu Lokalnego

24.05.2023

Już w najbliższą sobotę, 27 maja, na Bulwarach Nadnoteckich odbędą się VII Targi Produktu Lokalnego, na których Patria-Top będzie jednym z wystawców!

Zaprezentujemy szereg naszych wyrobów - rozpoczynając od ogrodzeń, poprzez pellet i brykiet, kończąc na pięknych donicach i skrzynkach, które można zaadaptować na balkonach i w ogrodach.

Wybrane produkty będziecie mogli Państwo zakupić w ramach cegiełek, a dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup potrzebnych materiałów dla jednego z przedszkoli na terenie miasta Wieleń.

Którego? Ta decyzja będzie zależała od darczyńców i pracowników Patrii-Top.

Każdy z Państwa, który zechce zakupić produkt w ramach cegiełki, będzie mógł oddać swój głos na konkretne przedszkole. To, które uzyska największą liczbę głosów, otrzyma wspomniane wyżej wsparcie.

Do zobaczenia w sobotę!